Wszystkie rozgrywki w których brał udział:
Rob


Data Nazwa misji Mapa Zajmowany slot
21 Lis 2017 (Wt) 20:30 co 21 CODENAME High Treason by canadian Isla Duala Cpl. Breacher
16 Lis 2017 (Czw) 20:41 co 20 High Command Altis Combat Medic
11 Lis 2017 (So) 20:47 co 55 Everybody wants to Rule the world v1.0 Altis 2nd Squad Leader
10 Lis 2017 (Pt) 20:49 co 28 Full Rampage Reshmaan Province CZUGUN | Celowniczy PKM
09 Lis 2017 (Czw) 20:46 CO 28 Battle of Debaltseve Schwemlitz Winter [ARTEM 1-1] Strzelec
06 Lis 2017 (Pon) 21:06 co 39 Back In Iraq Diyala Map Strzelec wyborowy
04 Lis 2017 (So) 20:39 co 42 Huzar Chernarus | JERYCHO | St.Szer. | Celowniczy RPG-7
02 Lis 2017 (Czw) 20:39 co 27 Peacekeeper cz.I Clafghan |BRAVO| Grenadier
01 Lis 2017 (Śr) 20:42 co 32 Bad Hair Day Aliabad-Region ASH | Lead Scout
31 Paź 2017 (Wt) 20:43 co 22 Smooth Sailing by canadian Stratis Cpl. Element Member [DMR]
29 Paź 2017 (Nd) 21:06 co 20 High Command Altis Sniper
28 Paź 2017 (So) 20:48 co 20 Wyvern Sarugao LANCELOT | Operator (FN Minimi)
27 Paź 2017 (Pt) 20:51 co 34 Sever Chernarus Summer BOJAR 2 | Dowodca T-80UM @2.Czołg
26 Paź 2017 (Czw) 20:41 co 15 ZAPAD-2 v 1.5 LITE Chernarus Summer St. Szer. - Strzelec
23 Paź 2017 (Pon) 20:34 co 18 Escaping The Inevitable Bystrica Sgt. Tank Gunner
21 Paź 2017 (So) 20:46 co 18 CODENAME Follow The Rabbit v2 Hazar-Kot Valley PHOEBE | Sgt. Team Leader
20 Paź 2017 (Pt) 20:51 co 28 Desant Chernarus Summer | BORYS | Dowodca druzyny@2.Druzyna
15 Paź 2017 (Nd) 20:37 co 33 ZAPAD-2 v 1.2 Chernarus Summer Szer. - Celowniczy BWP2
14 Paź 2017 (So) 20:40 co 31 Stars and Stripes Bystrica CPL | M2A3 Gunner
12 Paź 2017 (Czw) 20:37 Co 28 Task Force Red II Zargabad SPC | ALPHA 1 | Grenadier
11 Paź 2017 (Śr) 21:11 co 28 Modus Operandi Chernarus Oko | Por. Pilot drona @___Wydział rozpoznania optyczneg...
08 Paź 2017 (Nd) 20:52 co 28 Full Rampage Reshmaan Province ANTON | Starszy Drużyny
07 Paź 2017 (So) 20:29 Co 35 Operacja San Volatile 5 (Highway 5) | ŻUBR | St.Szer | Dzialonowy BWP-1
06 Paź 2017 (Pt) 20:31 co 27 Krasnyy Shtorm Chernarus Ignatow | Strzelec BTR70
05 Paź 2017 (Czw) 20:43 co 39 Back In Iraq Diyala Map Starszy medyk@WEM
04 Paź 2017 (Śr) 20:26 co 14 Syria Express Takistan Shtorm - 2 | Operator RPG26
03 Paź 2017 (Wt) 20:46 co 28 From Russia with Love Reshmaan Province ANTON | Starszy Drużyny
02 Paź 2017 (Pon) 20:35 co 18 Escaping The Inevitable Bystrica Cpl. Crewman Loader
01 Paź 2017 (Nd) 21:02 co 32 Grad Podagorsk BORYS | Celowniczy rpg
30 Wrz 2017 (So) 21:09 co 31 Stars and Stripes (Zapisy) Bystrica SPC | AT Specialist (M4A1 + M3 MAAWS)
30 Wrz 2017 (So) 14:09 Baza szkoleniowa ACC Altis Oficer | Pomocnik
29 Wrz 2017 (Pt) 20:36 co 27 Falschrimjager Chernarus Summer MG Shutze GEFREITER (kpr.)
28 Wrz 2017 (Czw) 20:43 co 35 Hornet's Nest Sarugao Cpl. Team Leader@|| BANDIT 2 ||
27 Wrz 2017 (Śr) 20:33 co 16 Lost Train Bystrica GL
23 Wrz 2017 (So) 20:00 Operation Husky !! X !!
22 Wrz 2017 (Pt) 20:49 co 47 Prepare to March Sarugao Corporal. - M16 GL
22 Wrz 2017 (Pt) 17:18 Baza szkoleniowa ACC Altis Oficer | Pomocnik
21 Wrz 2017 (Czw) 20:00 co 21 Dog In The Fog !! X !!
20 Wrz 2017 (Śr) 20:33 co 28 Modus Operandi Chernarus Perun-2 | Kpr. Operator AT (M72A7)
19 Wrz 2017 (Wt) 20:34 CO 27 Panczczir-82 v2.0 Clafghan Szer. | Strzelec wyborowy
18 Wrz 2017 (Pon) 20:33 co 18 CODENAME Follow The Rabbit v2 Hazar-Kot Valley OPHION | Sgt. Team Leader
17 Wrz 2017 (Nd) 21:12 tvt 24 Rescue Team V1.00 Altis Bravo | Team Leader
15 Wrz 2017 (Pt) 20:35 co 32 Operation Curtains Up Podagorsk CHARLIE 2 | SGT | M3 MAAWS Specialist
13 Wrz 2017 (Śr) 20:38 co 25 Oldschool Hazar-Kot Valley BRAVO 1-2 | Automatic Rifleman (M249)
12 Wrz 2017 (Wt) 21:08 co 24 Follow The White Rabbit Isla Duala Operator@Bushman
10 Wrz 2017 (Nd) 20:32 co 32 Operation Curtains Up Podagorsk ALPHA 2 | SPC | Automatic Rifleman
06 Wrz 2017 (Śr) 20:38 co 24 In and out Porto Operator MG
05 Wrz 2017 (Wt) 20:33 co 16 Red Five Hazar-Kot Valley Strzelec + LAW
01 Wrz 2017 (Pt) 20:35 co 12 For Britannia Nogova DUNDEE 2-1 | Rifleman
29 Sie 2017 (Wt) 20:37 co 25 Oldschool Hazar-Kot Valley ALPHA 1-1 | Fire Team Leader
24 Sie 2017 (Czw) 20:37 co 24 In and out Porto Operator / AT4+Mags
16 Sie 2017 (Śr) 20:36 co 22 Blackout Volatile 5 (Highway 5) RUS | BORYS | Strzelec z RPG-26
13 Sie 2017 (Nd) 20:42 co 29 Those Meddling Stupid Kids Utes HOTEL | Platoon Sergeant
11 Sie 2017 (Pt) 20:52 co 24 Who Dares Wins V1.00 Altis Alpha 1-1 | Fire Team Leader
10 Sie 2017 (Czw) 20:38 Co 28 Task Force Red II Zargabad SGT | ALPHA 1 | Fire team leader
07 Sie 2017 (Pon) 20:53 co 29 Those Meddling Stupid Kids Utes HOTEL | Platoon Leader
03 Sie 2017 (Czw) 20:34 co 28 Full Rampage Reshmaan Province BORYS | Celowniczy RPG-7
31 Lip 2017 (Pon) 20:39 co 16 Lost Train Bystrica GL
08 Lip 2017 (So) 20:36 co 25 Oldschool Hazar-Kot Valley ALPHA 1-1 | Assistant AR
02 Lip 2017 (Nd) 20:47 Co 30 Szwadron Nogova ALPHA | Szer. | Strzelec
16 Cze 2017 (Pt) 20:43 co 34 Volatile 5 (Highway 5) CHARLIE 1 | PFC | Grenadier
30 Maj 2017 (Wt) 20:38 The Expendables Sahrani Victor | Team Leader
28 Maj 2017 (Nd) 20:28 co 32 Przebudzenie V3.00 Chernarus Olga 2 | Pilot Mi-8 (zapas)
26 Maj 2017 (Pt) 20:41 The Expendables Sahrani Hotel | Dowódca sekcji
23 Maj 2017 (Wt) 20:39 co 30 Task Force Red Hazar-Kot Valley ALPHA 1 | Rifleman (AT-4)
22 Maj 2017 (Pon) 20:35 co 25 Szlak Tygrysa Altis Bahir - Grenadier (RPG-7)
19 Maj 2017 (Pt) 21:01 co 27 Falschrimjager Chernarus Summer Sanitater FLIEGER (szer.)
17 Maj 2017 (Śr) 20:59 Co 34 ODRA 92 Schwemlitz Winter ANNA | Grenadier
16 Maj 2017 (Wt) 20:26 Enter Sandman Takistan Mountains DAGGER 2-2 | Operator (AT)
12 Maj 2017 (Pt) 20:42 co 32 Bad Hair Day Aliabad-Region BOW | Lead Scout
08 Maj 2017 (Pon) 20:42 co 25 Szlak Tygrysa Altis Hassan -Strzelec
07 Maj 2017 (Nd) 20:45 The Expendables Sahrani Victor | Strzelec MAAWS
05 Maj 2017 (Pt) 20:36 tvt 17 Kalasznikow V 1.0 Chernarus Boris | FTL
04 Maj 2017 (Czw) 20:42 CO 31 Lost Platoon Aliabad-Region BRAVO 1 | Team Leader
03 Maj 2017 (Śr) 20:40 co 27 Peacekeeper cz.I Clafghan |FOX| D-ca operacji
02 Maj 2017 (Wt) 20:42 co 32 Riflemen 90 United Sahrani ALPHA 1 | Assistant Squad Leader
01 Maj 2017 (Pon) 20:38 co 32 Bad Hair Day Aliabad-Region HARLOW | Platoon Sergeant
30 Kwi 2017 (Nd) 20:31 co 16 Czarne Hieny Reshmaan Province BAHIR | Marksman [M14 EBR]
28 Kwi 2017 (Pt) 20:42 co 35 Desantniki v 1 4 Alienzo Zargabad Celowniczy PK
21 Kwi 2017 (Pt) 21:05 High Noon v1.0 Reshmaan Province COWBOY | (Pvt.) GPMG Gunner
20 Kwi 2017 (Czw) 20:49 co 10 Uplink GOST f Podagorsk ICEMAN 6-1 | Pilot
19 Kwi 2017 (Śr) 20:38 co 30 Task Force Red Hazar-Kot Valley CHARLIE 2 | Machine gunner
17 Kwi 2017 (Pon) 20:38 co 30 zwezda Schwemlitz ANTON | Celowniczy RPG-7
16 Kwi 2017 (Nd) 20:43 co 30 Task Force Red Hazar-Kot Valley CHARLIE 1 | Assistant machine gunner
15 Kwi 2017 (So) 20:43 co 34 Złoto pustyni v1.3 Zargabad 2nd Fire Team Leader (M203)*
08 Kwi 2017 (So) 20:33 co 34 Złoto pustyni v1.2 Zargabad 1st Machine Gun Team Leader
03 Kwi 2017 (Pon) 20:37 co 32 Bad Hair Day Aliabad-Region HARLOW | Attached Royal Army Medical Corps Medic
01 Kwi 2017 (So) 21:11 jo 90 bring me the brain Volatile 5 (Highway 5) AT
30 Mar 2017 (Czw) 21:34 co 24 Sand in the eye Shapur ECHO - Bradley - Strzelec
18 Mar 2017 (So) 21:24 co 30 Task Force Red Hazar-Kot Valley BRAVO 1 | Rifleman (AT-4)
16 Mar 2017 (Czw) 20:56 TR VTS Altis Game Master Assistant (Optional)
14 Mar 2017 (Wt) 20:27 co_08_Los_Aguillas_v1_1_rizzet Nogova HARLEM | Designated Marksman
13 Mar 2017 (Pon) 20:33 co 12 PROLOG Schwemlitz GR/Nawigator
12 Mar 2017 (Nd) 20:55 co 34 Underdog Clafghan 1. Drużyna "AMIN" | Rebeliant
11 Mar 2017 (So) 21:06 co 40 Stay Frosty Zargabad Hitman 2-3 B | LCpl. Rifleman/Javelin Operator
10 Mar 2017 (Pt) 20:54 co 24 Sand in the eye Shapur ALPHA - FTL
04 Mar 2017 (So) 20:42 co 30 Hitpoint V2.00 Sahrani Alpha - 2 | Rifleman
02 Mar 2017 (Czw) 20:32 co 18 Operacja Luna V3.00 Chernarus Borys | M249
25 Lut 2017 (So) 20:28 co 30 zwezda Schwemlitz WASYLI | Kierowca BTR-80
22 Lut 2017 (Śr) 20:21 Enter Sandman Takistan Mountains DAGGER 2-1 | Operator (AT)
21 Lut 2017 (Wt) 20:37 CO 21 13 Wspaniałych Isla Duala Grenadier
20 Lut 2017 (Pon) 20:42 co 08 Los Aguillas Nogova HARLEM | Combat Medic
18 Lut 2017 (So) 21:00 co 24 Convoy Hunters Altis Alpha | GL
13 Lut 2017 (Pon) 20:26 co 14 Rangers Lead The Way V1.00 Sahrani Hotel | Z-ca Dowódcy
04 Lut 2017 (So) 20:35 co 15 ZAPAD-2 LITE Chernarus Summer Kpr. - Sanitariusz
03 Lut 2017 (Pt) 20:51 co 16 Red Five Hazar-Kot Valley CHARLIE - Dowódca
31 Sty 2017 (Wt) 20:38 co 16 Czarne Hieny Reshmaan Province BAHIR | TL [M4A1 + M203]
30 Sty 2017 (Pon) 21:00 ZvT 25+2 Blast from the Past - Lusty Chernarus ALPHA 1 | FTL
28 Sty 2017 (So) 21:01 co 18 Operacja Luna Chernarus Vasily | RPG
27 Sty 2017 (Pt) 20:44 co 14 Rangers Lead The Way Sahrani Alfa | Strzelec
25 Sty 2017 (Śr) 20:32 co 16 Jungle Day Tanoa Combat Medic
18 Sty 2017 (Śr) 20:32 co 20 Brisingr Zargabad BRAVO- Operator(AT4)
29 Paź 2016 (So) 21:12 JO 54 Broken Convention Chernarus ====== 1. Plut. 2. DRUŻYNA | Dowódca Drużyny ======
24 Paź 2016 (Pon) 20:52 co 20 Wyvern Sarugao LANCELOT | Operator
13 Paź 2016 (Czw) 20:44 CO 25 13 Wspaniałych Isla Duala Grenadier
07 Paź 2016 (Pt) 20:35 co 24 Operacja Tarcza Isla Duala Bravo - Operator
06 Paź 2016 (Czw) 20:18 pvp 50 Battle Royale Sarugao Mistrz
29 Wrz 2016 (Czw) 21:07 co 14 Piraci Isla Duala Bravo - Grenadier
24 Wrz 2016 (So) 20:28 co 23 Kelpie Sarugao Operator (GL)
21 Wrz 2016 (Śr) 20:30 pvp 50 Battle Royale Sarugao Śmiałek
18 Wrz 2016 (Nd) 20:45 ro 37 Niebezpieczna gra Stratis CLS
17 Wrz 2016 (So) 20:10 TR VTS Takistan Game Master (Required)
15 Wrz 2016 (Czw) 20:28 co 14 Piraci Isla Duala Bravo - Operator
09 Wrz 2016 (Pt) 20:45 co 38 Cerber Aliabad-Region ALPHA 3 | SMAW Assistant
08 Wrz 2016 (Czw) 20:44 co 28 Red Wings Rescue Clafghan Goliath 2 | Medyk
07 Wrz 2016 (Śr) 21:21 co 24 GROM Takistan CZARLI | Operator
06 Wrz 2016 (Wt) 20:40 Co25 Powstanie Malden Bojownik - ZAŁOGANT
03 Wrz 2016 (So) 20:42 co 37 Aanbreek Isla Duala ECHO | TL / MEDYK
01 Wrz 2016 (Czw) 20:34 co 25 Underdog Clafghan 3. Drużyna | Grenadier -
30 Sie 2016 (Wt) 20:33 co 21 Salam Alejkum Reshmaan Province Medyk ANP
29 Sie 2016 (Pon) 20:41 co 20 Wyvern Sarugao GALAHAD | Operator (M72A7)
28 Sie 2016 (Nd) 20:39 co 29 Roadrunners Reshmaan Province 666 | Dowódca pojazdu (ATGM)
26 Sie 2016 (Pt) 20:26 co_13_Bez_Wyjscia Bukovina Janosik - Grenadier
25 Sie 2016 (Czw) 20:37 co 24-30 Odsiecz Chernarus Anna | Medyk
24 Sie 2016 (Śr) 20:32 co_18_SNAFU_v_1_1 Kunduz Medic
23 Sie 2016 (Wt) 20:35 co 13 Dark day Sahrani [ALPHA] - Paramedyk
22 Sie 2016 (Pon) 20:52 co 20 Marine Raiders Everon Team Grands 1-1 | Demolition Specialist -
21 Sie 2016 (Nd) 20:43 co 20 Marine Raiders Everon Team Macallan 1-2 | Critical Skills Operator (M72A7) -
20 Sie 2016 (So) 20:38 co 32 Cerber LITE Aliabad-Region ALPHA 1 | Rifleman M136
19 Sie 2016 (Pt) 20:37 Co 35 Zmiana Stron Everon KM
18 Sie 2016 (Czw) 20:47 co_20_long_jump_v1_1 Volatile 5 (Highway 5) CM
17 Sie 2016 (Śr) 20:41 co_17_When_Winter_Comes Schwemlitz Winter Strzelec | Samara
15 Sie 2016 (Pon) 20:44 co 12 Kapitan Higgins Porto BRIDE | Medyk
14 Sie 2016 (Nd) 20:21 co_20_TDG_November_Morning_v1_0 Proving Grounds 1st Rifle Squad, Bravo Fire Team / Rifleman
10 Sie 2016 (Śr) 20:26 co_13_TDG_Enemy_Contact_v1_0 Bukovina 2nd Rifle Squad, Bravo Fire Team / Rifleman AT
09 Sie 2016 (Wt) 20:36 co 30 Złoty Strzał Volatile 5 (Highway 5) AR Orion 2-1
08 Sie 2016 (Pon) 20:21 co 10 Krew za krew Kunduz Specjalista Inzynier
07 Sie 2016 (Nd) 20:39 co 30 Złoty Strzał Volatile 5 (Highway 5) AT Orion 1-1
05 Sie 2016 (Pt) 20:32 co_21_Salam_Alejkum_v_1_1 Reshmaan Province Strzelec Wyborowy ANP
04 Sie 2016 (Czw) 20:38 co 19 Poranny Patrol V1.20 Chernarus Summer Vasily | RPG
03 Sie 2016 (Śr) 20:29 co 16 Transakcja Altis DELTA | STRZELEC
01 Sie 2016 (Pon) 20:00 co 26 Ivan Grozny Bystrica
31 Lip 2016 (Nd) 20:42 tvt 24 Polowanie v.2.0 Stratis Boris | Strzelec
30 Lip 2016 (So) 20:53 co 32 Mechanized United Sahrani ALPHA | Strzelec (M72)
28 Lip 2016 (Czw) 20:35 co 28 Red Wings Rescue Clafghan Goliath 1 | Strzelec (AT4)
27 Lip 2016 (Śr) 21:12 co 26 Ivan_Grozny Bystrica ANDA | Strzelec
25 Lip 2016 (Pon) 20:36 co 20 JWK Bystrica Bravo JWK zwiad
24 Lip 2016 (Nd) 20:36 co_21_Salam_Alejkum_v_1_1 Reshmaan Province Celowniczy RPG
22 Lip 2016 (Pt) 21:02 co 35 Ostatni Blask Podagorsk AT Orion 1-1
21 Lip 2016 (Czw) 20:29 co 10 Krew za krew Kunduz Specjalista AT (RPG-7v2)
20 Lip 2016 (Śr) 20:23 co 15 ZAPAD LITE Chernarus Summer Szer. - Strzelec
19 Lip 2016 (Wt) 20:15 TR VTS Takistan
18 Lip 2016 (Pon) 20:52 co 21 Świetliki Stratis Narew - Operator (HK G36KV)
17 Lip 2016 (Nd) 20:58 co_45_Dekle_i_czerwone_kapturki_v_1_2 Schwemlitz st. szer. Celowniczy RPG
16 Lip 2016 (So) 20:27 co 12 Kapitan Higgins Porto BRIDE | Operator
15 Lip 2016 (Pt) 21:32 TR VTS Altis
15 Lip 2016 (Pt) 20:26 co 12 Laserowy palec śmierci v1.2.5 Altis SABER | IAR
13 Lip 2016 (Śr) 20:39 co_21_Salam_Alejkum_v_1_1 Reshmaan Province RTO/KIER
12 Lip 2016 (Wt) 20:22 TR VTS Isla Duala
10 Lip 2016 (Nd) 20:19 TR_VTS Reshmaan Province
09 Lip 2016 (So) 20:47 TvT 84 No Man's Land Altis ALPHA 2 | AR Assistant
08 Lip 2016 (Pt) 20:39 co 40 Samum Reshmaan Province BAHIR | Strzelec
07 Lip 2016 (Czw) 20:47 co_12_No_Russians_v1_2 Reshmaan Province WYMPIEŁ | Marksman
06 Lip 2016 (Śr) 20:59 co 25 Underdog Clafghan 4. Drużyna | RPG-7W2 -
05 Lip 2016 (Wt) 20:30 co 10 Krew za krew Kunduz Specjalista AT (RPG-7v2)
04 Lip 2016 (Pon) 20:56 co 32 Mechanized United Sahrani CHARLIE | Celowniczy KM
03 Lip 2016 (Nd) 20:46 co_40_Szare_chmury_na_granicy_v1_8_3 Volatile 5 (Highway 5) Strzelec (ass. RPG)
02 Lip 2016 (So) 20:25 co 32 Tajfun 09 Podagorsk ANTON | Amunicyjny rpg
01 Lip 2016 (Pt) 20:34 co 21 Świetliki Stratis Bug - Operator RKM (M249 VFG)